HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Wspólnota Walencjańska- pogoda, temperatury, klimat i atrakcje turystyczne.

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Wspólnota Walencjańska to region znany i najchętniej odwiedzany przez polskich turystów. Ponad 500 km wspaniałego wybrzeża i niezwykle łagodna pogoda, zachęcają naszych rodaków do odpoczynku właśnie w tym regionie.

Klimat- pogoda i temperatury.

Wspólnota Walencjańska znajduje się w zasięgu łagodnego klimatu śródziemnomorskiego, który sprawia, że lata tam są ciepłe z temperaturami w granicach 33’ C, natomiast zimy bardzo łagodne, nieco deszczowe lecz bardzo ciepłe, z temperaturami w granicach 23’ C w dzień i 17’ C w nocy.

Atrakcje turystyczne.

Wspaniałe wybrzeże, piękne plaże porośnięte palmami, gaje pomarańczowe i oliwne, wysokiej klasy zaplecze hotelowe z licznymi dodatkowymi atrakcjami, to tylko jedne z wielu ciekawych rzeczy, które czekają na turystów w tym regionie. Opalanie na pięknych plażach, uprawianie sportów wodnych, nurkowanie, gra w tenisa, golfa, liczne restauracje, bary i dyskoteki nie pozwolą na nudę.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO