HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Sewilla- pogoda, temperatury, ciekawe miejsca i ważne informacje.

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Sewilla to stolica regionu Andaluzji i jednocześnie największe miasto w południowej Hiszpanii. Wysokie temperatury powietrza w miesiącach letnich i wspaniałe zabytki sprawiają, że turyści tłumnie odwiedzają to przepiękne, historyczne miasto.

Pogoda i temperatury.

W miesiącach letnich temperatury powietrza w Sewilli często przekraczają 40’ C, zatem nie jest to czas idealny na urlop, zwłaszcza dla tych, którzy nie lubią upałów, bądź też powinni ich unikać ze względów zdrowotnych. Bardziej sprzyjające warunki pogodowe występują tam wiosną i jesienią, gdy temperatury powietrza wynoszą około 27’ C. Jest to zatem idealny czas na urlop i wakacyjny wypoczynek w tym regionie.

Ciekawe miejsca i ważne informacje.

Właściwie całe miasto jest bardzo ciekawe, począwszy od starej, zabytkowej starówki, wspaniałej katedry i wieży widokowej w samym centrum miasta. Warto również zwiedzić zabytkową dzielnicę żydowską i wstąpić do regionalnego muzeum. Warto zwiedzać miasto na pieszo lub też wynająć samochód. Po mieście jeździ też kilka autobusów widokowych, które powoli przemierzają miasto, pokazując turystom najważniejsze zabytki.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO