HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Nawarra- klimat, pogoda, temperatury, ciekawostki i atrakcje turystyczne.

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Nawarra to bardzo urozmaicony region pod względem geograficznym i pogodowym. Znajdziemy tam bowiem wspaniałe górskie szczyty, gdzie panuje klimat górski, czyli ostry i surowy. Ponadto wspaniałą dolinę rzeki Ebro, gdzie jest o wiele cieplej i bardziej swojsko.

Klimat i temperatury.

Region Nawarra charakteryzuje się dość niskimi temperaturami w okolicach górskich, gdzie na szczytach zimą leży śnieg i temperatury często spadają poniżej zera. W pozostałych regionach jest nieco cieplej, jednak bardzo często deszczowo. Latem najwyższe temperatury to zazwyczaj 25’ C i niestety częste opady deszczu.

Ciekawostki i atrakcje turystyczne.

Region Nawarra to raj dla miłośników wędrówek górskich. Jest to również miejsce, gdzie znajduje się słynna Pampeluna, miasto gdzie co roku odbywają się kontrowersyjne walki byków, które przyciągają rzesze turystów z całego świata. Warto również zobaczyć historyczne miasto Olite i miasteczko Estella.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO