HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Marzec w Hiszpanii- pogoda i temperatury

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Jeżeli nasz urlop wypada w marcu, a marzą nam się egzotyczne wakacje, to warto wybrać się do Hiszpanii. Jest to kraj bardzo różnorodny pod względem ukształtowania terenu i pogody, dlatego też w poszczególnych regionach pogoda dość znacznie się różni. W zależności od naszych preferencji, wybierzemy chłodniejsze centrum Hiszpanii, czy też północ, lub też spędzimy swój urlop na którejś z hiszpańskich wysp, gdzie w marcu pogoda nas mile zaskoczy.

Marzec na archipelagu wysp kanaryjskich- pogoda i temperatury

Jak na Wyspy Kanaryjskie przystało, marzec przywita nas temperaturami w granicach 25’ C w dzień i około 17’ C w nocy. Temperatura wody wynosi wówczas 18’ C, zatem bez problemu możemy korzystać z kąpieli i uprawiać sporty wodne. Jeżeli znudzi się nam plażowanie, to możemy oddać się rozrywkom, które licznie są oferowane przez hotele i pensjonaty.

Co ze sobą zabrać?

Jadąc na urlop do Hiszpanii w marcu, trzeba zaopatrzyć się zarówno w ubrania cieplejsze jak i takie lekkie. Poszczególne regiony różnią się dość znacznie temperaturami, dlatego też gdy mamy zamiar się przemieszczać i zwiedzać szerszą okolicę, to warto pomyśleć o zabraniu różnorodnej garderoby. Warto zabrać także parasole i kurtki przeciwdeszczowe, zwłaszcza wówczas gdy będziemy odwiedzać północną część Hiszpanii.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO