HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Malaga- pogoda, klimat, temperatury i ciekawe miejsca.

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Miłośnicy malarstwa, a zwłaszcza wielbiciele pędzla Pabla Picasso, znają niewątpliwie choć z opowieści, to piękne miast gdzie urodził się wspomniany malarz. Wspaniały klimat, który tworzą zabytkowe budowle wraz z nowoczesnymi biurowcami, liczne rozrywki, zachęcają do odwiedzania tego pięknego miasta.

Klimat, pogoda i temperatury.

Malaga znajduje się w zasięgu klimatu śródziemnomorskiego, jednak miesiące letnie są tam bardziej uciążliwe niż na samym wybrzeżu, gdyż nie dochodzi tam orzeźwiająca bryza. Temperatury w lecie przekraczają 30’ C, w miesiącu najzimniejszym, którym jest styczeń około 15’ C.

Ciekawe miejsca

Malaga to przede wszystkim idealne miejsce dla wszystkich, którzy lubią zakupy. W mieście bowiem królują centra handlowe, w których znajdziemy praktycznie wszystko. Ponadto miasto może poszczycić się wieloma zabytkami, koniecznie trzeba zobaczyć stare miasto. Malaga to także liczne kluby, bary i dyskoteki, idealne wręcz miejsce dla miłośników rozrywek i zabawy.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO