HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Listopad w Hiszpanii- pogoda i temperatury

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Choć miesiąc listopad kojarzy się już z zimą, to są miejsca gdzie jest jeszcze bardzo ciepło i przyjemnie. Takim miejscem jest właśnie Hiszpania, a właściwie wyspy, które do niej należą. W miesiącu listopadzie jest tam nadal bardzo ciepło i warto wówczas zaplanować sobie tam swój urlop.

Temperatury powietrza w listopadzie

Jak już wspomnieliśmy, na wyspach kanaryjskich, które należą do Hiszpanii, w miesiącu listopadzie jest bardzo ciepło. Temperatury powietrza w dzień wynoszą około 26’ C w dzień i 18’ C w nocy. Temperatura wody wynosi około 22’ C.

Ciekawostki

Teneryfa to jedna z najbardziej popularnych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, które należą do Hiszpanii. Co roku wyspę odwiedza cała masa turystów, których przyciągają liczne atrakcje, wspaniała flora i fauna i bardzo atrakcyjne warunki hotelowe. Co też istotne, to właśnie na Teneryfie odbywa się fantastyczny karnawał- widowisko, które przyciąga ludzi z całego świata.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO