HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Kraj Basków- pogoda, klimat, temperatury i ciekawe miejsca.

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Kraj Basków w Hiszpanii, to bardzo specyficzny i zarazem ciekawy region, który warto wziąć pod uwagę podczas planowania swojego urlopu w Hiszpanii. Choć regiony północne są chłodniejsze od tych południowych, to jednak warto zwiedzić ten piękny region bez względu na pogodę.

Pogoda, klimat i temperatury.

Na klimat w Kraju Basków duży wpływ ma ocean, który wprowadza dość dużą wilgotność powietrza i częste mgły. W tym regionie notuje się w ciągu roku bardzo dużo opadów deszczu i dość mocne podmuchy wiatru. Najcieplejszym miesiącem jest sierpień, z temperaturami w granicach 20-26’ C, a najzimniejszym styczeń, który często wita przybyszów opadami śniegu i temperaturami w granicach 0’ C.

Ciekawe miejsca.

Przede wszystkim trzeba zwiedzić najpiękniejsze, hiszpańskie miasto, którym niewątpliwie jest San Sebastian. Mnóstwo zabytków i wspaniała atmosfera sprawią, że nie będziemy chcieli opuszczać tego niezwykłego miejsca. Inne miejsca warte zobaczenia to: - Pampeluna - Vitoria - Bilbao - Costa Vasca i wiele innych.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO