HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Grudzień w Hiszpanii- pogoda i temperatury

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Choć grudzień w Hiszpanii może przywitać nas nieco chłodniejszą pogodą, to jednak temperatury powietrza wciąż są o wiele wyższe niż te, które mamy zazwyczaj w Polsce. Oczywiście mówimy tutaj o rdzennej Hiszpanii, gdyż na wyspach przez cały niemal rok trwa prawdziwe lato.

Temperatury powietrza w grudniu

Temperatury powietrza w miesiącu grudniu wynoszą około 17’ C w dzień i 6’ C w nocy. Dni są coraz krótsze i dość często występują opady deszczu. Najwięcej ich spotkamy na północy Hiszpanii, w rejonie, który nazywany jest potocznie: mokrym. Na wyspach jest o wiele cieplej i temperatury powietrza wynoszą około 24’ C w dzień i 16’ C w nocy.

Co ze sobą zabrać?

W zależności od tego w jaki region Hiszpanii się udajemy, tak też odpowiednio spakujemy swoją walizkę. Konieczne zatem będą cieplejsze ubrania dla tych, którzy zamierzają zwiedzać całą Hiszpanię, a ci, którzy wybierają się na Wyspy Kanaryjskie zabiorą ze sobą koniecznie coś lżejszego.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO