HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Costa de la Luz- pogoda, klimat, temperatury i zwiedzanie regionu.

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Wybrzeże Costa de la Luz to przede wszystkim idealne miejsce do wakacyjnego wypoczynku dla amatorów plażowania, gorącego słoneczka i wydawania pieniędzy. Wspaniała pogoda przez wiele miesięcy w roku, ekskluzywne rozrywki i mnóstwo turystów, to wszystko znajdziemy w regionie wybrzeża Costa de la Luz.

Pogoda i temperatury.

Na wybrzeżu Costa de la Luz przez większą część roku jest bardzo ciepło, a temperatury powietrza wynoszą około 30’ C. Najzimniejszym miesiącem jest styczeń z temperaturami w granicach 15’ C. Co też niesłychanie istotne, region ten słynie z dość mocnych porywów wiatru, które jednak nie są żadną przeszkodą, lecz wabikiem, który przyciąga amatorów windsurfingu.

Zwiedzanie regionu.

Costa de la Luz to nie tylko wspaniałe plaże i rozrywki związane z uprawianiem sportów wodnych, ale również wspaniałe, zabytkowe miasta i miasteczka. Koniecznie trzeba zwiedzić Tarifę- stolicę regionu, która jest otoczona zabytkowymi murami z czasów mauretańskich. W okolicy znajduje się wspaniały Kościół z barokowa fasadą i zamek Castillo de Guzman. Bardzo ciekawe jest również miasteczko Velez de la Frontera, które zachwyci specyficzną budową wąskich uliczek, które tworzą swoisty labirynt pomiędzy białymi fasadami domów.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO