HiszpaniaPogoda.com - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

200 złotych na wakacje

Costa Almeria- pogoda, temperatury i ciekawe miejsca.

Autor: Lidia Golabek - wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu HiszpaniaPogoda.com
Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Hiszpania Pogoda

Plus500

Costa Almeria to kolejny, ciekawy region ze wspaniałym wybrzeżem w Hiszpanii. Ponad 300 km wspaniałych plaż, słoneczna pogoda i wiele atrakcji dla turystów, to wszystko znajdziemy właśnie na wybrzeżu Costa Almeria. Miejsce to znajduje się w południowo- wschodniej części Hiszpanii, w regionie Andaluzji.

Pogoda i temperatury.

Jeżeli damy wiarę synoptykom, to w tym regionie Hiszpanii przez 320 dni w roku jest słonecznie. Temperatury w miesiącach letnich często dochodzą do 40’ C, jednak wiosną i jesienią są naprawdę przyjemne, i wynoszą w granicach 30’ C. Zimy też są łagodne, a temperatury kształtują się w granicach 15’ C, jedynie w najwyższych partiach gór jest o kilka stopni chłodniej.

Ciekawe miejsca.

Dla miłośników rozrywek i nocnego życia, ciekawe będzie miasteczko Mojakar, które oferuje najwięcej tego typu atrakcji. Inna ciekawa miejscowość to Vera, która słynie z doskonałego jedzenia, plaż dla nudystów i ciekawych zabytków. Miłośnicy zakupów powinni odwiedzić miejscowość Albox, gdzie w każdy wtorek odbywa się wielki targ, na którym znajdziemy praktycznie wszystko: od warzyw, poprzez żywe zwierzęta, artykuły spożywcze, przemysłowe i wiele ciekawych pamiątek.


Pomysły na biznes w internecie
INNE PORADY DLA TURYSTÓW W HISZPANIIUwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny
za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO